MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14367199
nr 1436 7199
Byrå
sengustaviansk stil. Bemålad. Bredd: 88. Djup: 46 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:20:22
100 kr
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)